کاشی پالاس | کاشی | پرسلان | سرامیک

00989014784646

کلیه حقوق نزد پالاس تایل محفوظ است. 1396

26315063-5 (021)

با ما برای مشاوره تماس بگیرید

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست

زبان پارسی  english

خانه > مقالات  > کاشی شش ضلعی

کاشی شش ضلعی

کاشی شش ضلعی

کاشی شش ضلعی

کاشی شش ضلعی ، شش گوش و یا هگزا در کاشی های کف در دهه های 1920 و 1940 به شدت محبوب بودند. اگر چه آنها در رنگ های مختلف موجود بودند، اما محبوب ترین آنها کاشی های هگزا موزائیک سیاه و سفید بود. این می تواند توسط یک متخصص ماهر در انواع مختلف تشکیل شده باشد. 

امروز این نوع کاشی ها به عنوان کاشی های دیوار و کف برای ایجاد ویژگی های زیبا در سراسر خانه مورد استفاده قرار می گیرند.

از آنجایی که طراحان،این شکل جالب را به خود جلب کرده اند، بنابراین دارای اندازه ها، رنگ ها و بافت های متنوعی است که برای کاشی های متناسب با تقریبا هر نوع دکور، از معاصر تا سنتی استفاده می شود.

جانی لامپرچت از تامین کننده لوازم بهداشتی و کاشی Bathroom Bizarre، می گوید کاشی های شش ضلعی محبوبیت زیادی به دست می آورند که عمدتا به دلیل شکل جالب آلومینیومی بدن آنها است.

 

کاشی شش ضلعی

 

 


شکل لانه زنبوری جالب این نوع کاشی ها تاثیر زیادی بر روی ظاهر و احساس هر اتاق خواهد داشت. به همین ترتیب ، نیازی به رنگ، بافت و یا طراحی بیش از حد نیست. 

هنگام انتخاب کاشی خود، به یاد داشته باشید که تزریق تقریبا به همان اندازه کاشی مهم است، زیرا می تواند تاثیر چشمگیری را از لحاظ بصری تعیین کننده شکل جالب خود داشته باشد. شما می توانید یک جوینده را در یک رنگ مشابه برای یک اثر ضعیف تر انتخاب کنید، یا می توانید یک مخلوط را انتخاب کنید که واقعا شکل پاپ را ایجاد می کند.

 

 

کاشی شش ضلعی

 

ساده و الگو


ما در مورد مزایای کاشی های شش ضلعی ساده و الگو دار صحبت کرده ایم، اما جانی یادآور می شود که سحر و جادو واقعی زمانی شروع می شود که شما از آنها استفاده می کنید.

“کاشی های شش ضلعی رنگی را می توان برای ایجاد یک فرش مرکزی با استفاده از کاشی های ساده، یا بالعکس – یک مرز الگوی با اثر فرش داخلی ساده است. این یک راه موثر باور نکردنی برای تعریف فضاهای مختلف است که همیشه در پوسته های باز یا طرح ها میتونه مفید باشد.”

شکل جذاب کاشی های شش ضلعی می تواند در ارتباط با کاشی هایی با شکل خطی برای ایجاد ویژگی های کانونی جالب استفاده شود. 
شما می توانید تاسیسات فوق العاده جالب را با ترکیب کاشی های مختلف در یک اتاق ایجاد کنید. 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید