کاشی پالاس | کاشی | پرسلان | سرامیک

00989014784646

کلیه حقوق نزد پالاس تایل محفوظ است. 1396

26315063-5 (021)

با ما برای مشاوره تماس بگیرید

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست

زبان پارسی  english

خانه > اخبار  > سرامیک های نانو پولیش و لعاب مات در انبار تخلیه گردید

سرامیک های نانو پولیش و لعاب مات در انبار تخلیه گردید

سرامیک های نانو پولیش و لعاب مات در انبار تخلیه گردید

سرامیک های نانو پولیش و لعاب مات در انبار تخلیه گردید  

سرامیک های نانو پولیش و لعاب مات در انبار تخلیه گردید

 

سرامیک های نانو پولیش و لعاب مات در انبار تخلیه گردید

                                                                

سرامیک های نانو پولیش و لعاب مات در انبار تخلیه گردید.سرامیک های پرسلانی نانو پولیش  در ابعاد 80*80 و 120*40 و سرامیک های پرسلانی لعاب مات در ابعاد 120*20 و 60*60 و 80*80 می باشند.

محصولات کاشی پالاس در بهترین کارخانه کاشی و سرامیک ایران ، کاشی مهسرام تولید می شوند. کاشی پالاس تولید سرامیک های پرسلانی را در رنگها و ابعاد بسیار متنوع و با قایلیت تولید سرامیک با ضخامت بالا جهت مصارف مسکونی،تجاری،اداری،عمومی،آموزشی،بهداشتی ،خدماتی و صنعتی با ویژگی های ممتاز ازجمله جذب پایین آب،مقاومت در برابر اسیدها و باز ها،مقاومت در برابر سایش، استحکام زیاد در برابرفشار و شوک حرارتی را با لعاب های مات،لعاب براق، لعاب سوپرپولیش(نانو – آنتی باکتریال)در مجموعه ای تکامل یافته از صنعت کاشی و سرامیک به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نمود تا مصرف کنندگان محترم در کمال آسایش و اطمینان تمام آنچه را در این صنعت انتظار دارند در یک برند لوکس و با کیفیت دریافت نمایند.         

تیم مهندسی فروش به عنوان مشاور فنی، با توجه به نیاز مشتری، شرایط اجرای کار و کاربردی پروژه و مشخصات تکنیکال محصول تولیدی، در خصوص انتخاب درست مصالح به گروه­های تصمیم گیرنده پروژه مشاوره ارائه می­نمایند.

 پس از ارسال کالا و به منظور ارتقاء سطح کیفی امور اجرای پروژه، همکاران واحد فروش با حمایت واحد پشتیبانی فنی، بازدیدهای فنی حین اجرا، کمک­های موردی، آموزش اکیپ­های اجرایی و سایر خدمات را تا انتهای پروژه فراهم می­آورند.

 پروژه­های عمومی پرترافیک و با کاربری­های خاص بعد از بهره برداری، بازدید اواری شده و کمک­های فنی جهت بهبود نگهداری در حین بهره برداری ارائه می­گردد.

شرکت نگاران گستر کیهان پخش رسالت خود را مبتنی بر آموزش و یادگیری قرار داده و در این راستا به برگزاری سمینار و کارگاه­های آموزشی مرتبط با سرامیک پرسلان و مسائل اجرایی آن اقدام نموده است.امیدواریم بتوانیم مشتریان را راضی ودربازار درست عمل کنیم

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید