کاشی پالاس | کاشی | پرسلان | سرامیک

26315063-5 (021)

با ما برای مشاوره تماس بگیرید

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست

زبان پارسی  english

 

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللى کاشی و سرامیک

خانه > مقالات  > بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللى کاشی و سرامیک

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللى کاشی و سرامیک

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک تهران

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللى کاشی و سرامیک :

کاشی پالاس با حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللى  کاشی و سرامیک تهران گامی دیگر به بازارهای جهانی نزدیک شد.

تاریخچه: شرکت نگاران گستر در سال 95تاسیس گردید این مجموعه دو سال بعد با برند انحصاری PALECE تولید سرامیک های پرسلانی  فول بادی  سوپر پولیش  مات و رستیک را در مجموعه ای تکامل یافته از صنعت کاشی و سرامیک به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نمود تا مصرف کنندگان محترم در کمال اسایش و اطمینان تمام انچه را که در این صنعت انتظار دارند در یک برند لوکس و با کیفیت دریافت کنند.

سازمان : با اعتقاد به سرمایه­ گذاری در نیروی انسانی تیم فروش شرکت متشکل از مهندسین عمران در مقاطع کارشناسی وکارشناسی ارشد دارای تجربه اجرایی بوده و دوره­های مختلف آموزش دیده­اند. این تیم پر انرژی و با تجربه توسط واحدهای پشتیبانی فروش، آموزش، تحقیقات پشتیبانی فنی و باشگاه مشتریان حمایت می­گردند.

بازاریابی : با ارتباط گسترده با شرکت­های مشاور، دفاتر طراحی معتبر و تراز اول کشور، شرکتهای معظم پیمانکاری و پروژه­های بزرگ ملی شناخت کاملی از نیاز مشتریان کسب نموده­ایم.

طراحی محصول: پس از مرحله شناخت نیازها، طرح­های روز بازار از استودیوهای طراحی معروف ایتالیا، تهیه و با مواد اولیه مرغوب، ماشین­آلات و تکنولوژی پیشرفته روز دنیا سفارشات تولید، نهایی می­گردد.

تولید و کنترل کیفیت : انواع سرامیک و اسلب­های پرسلانی در ابعاد 60×60، 80×80، 1.20×20، 1.20× 40سانتی­متر برای کاربردهای مسکونی، تجاری، اداری، عمومی، آموزشی، بهداشتی، خدماتی و صنعتی تولید می­گردد. واحد QC در مراحل مختلف تولید نظارت دقیق دارد.

گواهینامه و تست ریپورت ها: کلیه محصولات تولیدی دارای گواهینامه استانداردهای ملی ایران و اروپا می­باشند. علاوه بر این محصولات تولیدی، به مراکز کنترل کیفی معتبر داخلی مانند مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی ایران به صورت ادواری ارسال، کنترل و گزارش­های ان رکورد می­گردد.

مشاوره انتخاب مصالح: تیم مهندسی فروش به عنوان مشاور فنی، با توجه به نیاز مشتری، شرایط اجرای کار و کاربردی پروژه و مشخصات تکنیکال محصول تولیدی، در خصوص انتخاب درست مصالح به گروه­های تصمیم گیرنده پروژه مشاوره ارائه می­نمایند.

پشتیبانی فنی: پس از ارسال کالا و به منظور ارتقاء سطح کیفی امور اجرای پروژه، همکاران واحد فروش با حمایت واحد پشتیبانی فنی، بازدیدهای فنی حین اجرا، کمک­های موردی، آموزش اکیپ­های اجرایی و سایر خدمات را تا انتهای پروژه فراهم می­آورند.

بعد از بهره برداری: پروژه­های عمومی پرترافیک و با کاربری­های خاص بعد از بهره­ برداری، بازدید ادواری شده و کمک­های فنی جهت بهبود نگهداری در حین بهره ­برداری ارائه می­گردد.

خدمات اجتماعی: نگاران گستر کیهان پخش رسالت خود را مبتنی بر آموزش و یادگیری قرار داده و در این راستا به برگزاری سمینار و کارگاه­های آموزشی مرتبط با سرامیک پرسلان و مسائل اجرایی آن اقدام نموده است.

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

دو + 2 =